HAKKIMIZDA

KALİTE
-Sargı Bezi ve Bandaj Üretimi faaliyetimize 1983 yılında başladık. Denizli merkeze 10 km mesafede inşa ettiğimiz üretim merkezimiz modernize üretim araçlarıyla donatılmıştır.

-Türkiyede ve dünyada da çok sayıda kurum ve kuruluşun tercih ettiği ürünler TEMAŞ, SARBAN, SARTEKS ve SARFİKS firmamızın tescilli markalarıdır.

-T.C. Sağlık Bakanlığı üretim izni ve TSE uyumluluk belgelerimizde kalite konusundaki duyarlılığımızın bir sonucudur.

Temaş Tıbbi Malzemeler ve Sargı Bezi San. Tic. A. Ş. olarak politikamız:

Bizi geleceğe, en iyi koşullarda taşıyacak bir yol haritası şeklinde kabul ettiğimiz 93/42/AT Yönetmeliği ve ISO 9001:2015 / EN ISO13485:2016 Kalite Sistemleri başta olmak üzere ilgili diğer tüm ulusal ve uluslararası standartlara ve mevzuata uyacağımızı garanti ederek;

• Kalite Yönetim Sistemi’nin kurulması, sürdürülmesi, etkinliğinin sürekli iyileştirilmesi ve sürekli uygunluğun sağlanması için her türlü desteği vermek,
• Çalışanlarımızın, şirketleriyle gurur duyacakları ortamı sağlamak ve korumak,
• Fark oluşturacak şekilde üstün kalite, değer ve hizmet ile maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak,
• Sosyal ve fiziksel çevreye saygılı şekilde hareket etmektir.
İHRACAT
Yurtdışı faaliyetlerimiz Almanya ve Amerika da bulunan temsilciliklerimiz aracılığı ile sürdürülmekte olup dünya piyasasındaki Pazar payımız ve ihracata dayalı ekonomik gelişmemiz gün geçtikçe artarak devam etmektedir.

ÜRETİM
Aylık 2.000.000 (İkimilyon) metre sargı bezi ve bandaj üretim kapasitesi ile Türkiye de üst düzey bir konuma sahip olan firmamız gelişmekte olan teknolojiyi yakından takip ederek üretimdeki kapasitesini kaliteden ödün vermeden arttırmak için çalışmalarına devam etmektedir.